איך הגיע מפקח הבניה לדמות הכרחית בענף הבניה?

עם הזמן ובחלוף השנים ההתחדשות הטכנולוגית בענף הבניה בשנים האחרונות קיבלה תאוצה וכך גם תפקידו של מפקח הבניה.
מפקח הבניה הפך לתפקיד ודמות הכרחית בענף הבניה בעקבות הדרישות הגבוהות בענף, מה שהביא לייעול וחיסכון בזמן בכסף ודרישה לרמת ביצוע ואיכות גבוהה.

זמן

תהליך הבניה הינו תהליך מורכב מאוד שמתמשך על פני תקופה לא קצרה, תהליך הבניה בפועל באתר מתבצע כמעט בכל יום במשך כ-12 חודשים בממוצע (במגזר הבניה הפרטי).
במידה והלקוח רוצה לשלוט על הפרויקט לבדוק את האיכות ולתזמר את בעלי המקצוע השונים הוא צריך להיות נוכח באתר הבניה כמעט כל יום, משימה זו הינה משימה בלתי אפשרית למי שצריך לעבוד בעבודתו שהיא פרנסתו על מנת לממן את הפרויקט.

כסף

פרויקט בנית הבית הינו לרוב הפרויקט הגדול ביותר בחיי המשפחה, לכן הרצון לחסוך כסף ובכך להוזיל את עלות הבניה הינו נדבך משמעותי בתהליך הבניה.
רוב הלקוחות מנסים להתאים את הביצוע לתקציב שהגדירו לעצמם מראש. חסכון בהוצאות המיותרות יוכל להיות אך ורק בליווי של מפקח בניה מקצועי ואמין אשר יוכל הרבה פעמים בהליך נכון של בניה, לחסוך עבור הלקוח המון כסף זמן ולהגיע בסופו של דבר לאיכות גבוהה.

איכות

בענף הבניה ישנו מספר רב מאוד של קבלנים אשר יציעו את שירותיהם ללקוחות הבונים וייעשו הכל על מנת לזכות בקבלת העבודה, ולכן הרבה קבלנים נאלצים להגיע לרמת מחירים שהינה על הגבול הדק של הרווחיות, דבר זה גורם לכך שבסופו של דבר הקבלן ינסה "להעביר" את חוסר הרווחיות לרמת ביצוע נמוכה מאוד.

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

התגובות סגורות